Hvar i Milna w Chorwacji czy w Grecji - Le Harp COM in Croatia Greece Italy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas vitae congue augue, nec volutpat risus.
Quisque luctus, lacus eu molestie porta, dolor augue ullamcorper augue, sed iaculis metus est in nulla.
Go to content

Main menu:

Hvar i Milna w Chorwacji czy w Grecji

 
The first day of our tourism in Croatia has begun in Milna. We have arrived at this village in the Brac Island by our yacht. We enjoyed the overall yachting and the best facilities all through the cruise.  We took part in more than a few maritime sports activities all through our daytime in this village.  My family members and I loved fishing, sailing and scuba diving activities during the daytime.  We have taken photographs soon after we focused on unusual yet impressive things in this village. Stone houses and historical sites in this village increased our eagerness for exploring the tourist attractions further.  Dalmatian bell tower in the Baroque church impressed us in this village.  

Wartość wspaniałej, Adriatyckiej aury na skłonność do skorzystania z propozycji czarterowej jest wysoki. Wywiera ona znaczenie nie jedynie na poziom zadowalającego urlopu, ale też na fantastyczne, przyjazne wiatry, które z przyjemnością wieją nad tym zbiornikiem. Dla nowych, ale i dla doświadczonych kapitanów i ich rodzin to jedno z najwspanialszych miejsc świata, które kusi również doskonałymi cenami.

Czarter jachtów w Chorwacji godny jest tej niewielkiej inwestycji w swoje rozradowanie z urlopu, a wszystkie mariny są przyjazne dla przybyszów i cieszą ich wszystkich swoim barwnym pięknem. Także wysepki, malowniczo umiejscowione, kuszą przyjezdnych z całego świata, a możliwość wypłynięcia na wody międzynarodowe, gdy jacht ma takie zezwolenie umożliwia zajrzenie także do marin w pobliskich państwach, jak Czarnogóra.

Temperatura wód Morza Adriatyckiego w sezonie zawsze jest cudowna. Również po sezonie ich przyjemne ciepło rozaniela gości, którym udało się skorzystać z późniejszego urlopu. W okresie letnim turystów na chorwackim wybrzeżu jest jak grzybów po deszczu co jest pewnym przykładem, iż oferta wypoczynkowa jest również niebanalna.

Dodatkową atrakcją każdego z wyjazdów w te piękne zacisze jest z pewnością czarter jachtów w Chorwacji, który obiecuje nie tylko radość na najwyższym poziomie, ale również dostosowane do przyjęcia ogromu przyjezdnych porty. Malownicze porty to tylko wisienka na torcie, która wspaniale współistnieje z bujną przyrodą i wspaniałością wybrzeża. To właśnie w tamtych okolicach znajdują się jedne z najpiękniejszych portów Morza Śródziemnego.

Źródło: yachtguru.pl
Sail with your own yacht in Croatia and play with me on  Le Harp. More about Croatia in Wikipedia
Call Croatia
Find Croatia
Email Croatia croatia@leharp.com
Back to content | Back to main menu